כורסאות – המדריך השלם לרכישה נכונה

סלונים, סלון

כשמדברים על כורסאות מדברים על פרקטיקה לצד עיצוב מושלם, כן אפשר לקחת את השימושיות ולהפוך אותה גם ליופי וההיפך! ברוב הבתים כבר ניתן לראות מערכות ישיבה מדהימות וכך גם כורסאות שהן חלק בלתי נפרד מהסלון, העיצוב ואיך לא חווית הצפייה. אז איך קונים כורסא או כמה כורסאות? האם הנוחות זה הפרמטר היחידי כאן? מה רמת השימוש בכורסא? האם יש ילדים קטנים בבית? כבר בעת עיצוב החדרים ובחירת הריהוט לרבות הסלון שלכם חשוב גם לתת את המקום הטוב ביותר לכורסא.

איך בוחרים כורסאות?

יש כמה וכמה היבטים שיידרשו מכם לפני שאתם בוחרים כורסאות כאלה ואחרות. מה באמת יכול להתאים לכם? ראשית חשוב לדבר על מידת החדר, האם הוא יכול להכיל כורסאות או שאולי רק כורסא אחת? המיקום והחלל המתאים הם הפרמטרים הראשונים שיידרש מכם לעשות חשבון אודותיהם. במידה ואין לכם מקום אז ראוי לקנות 2 כורסאות קטנות יותר שתאפשרנה את האחסנה הנכונה.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון זה עניין העיצוב, האם הוא מתאים למכלול הדברים שיש בחדר? כאמור ההיבט העיצובי חשוב מאוד וכך גם צבע הריפוד. אלמנט לא פחות חשוב ולא שונה משאר העיצובים זה צבע של כורסאות, מה יהיה הצבע? האם הוא מתאים למכלול הרהיטים בחדר? אם בכל זאת אתם מתעקשים על מוצר מסוים אולי כדאי שתבחרו כורסאות מודולריות שיודעות להתאים את עצמן למקום.

בחירת כורסאות לפי חומר גלם מתאים

אחד הדברים הלא פחות חשובים זה כורסאות המותאמות לפי סוג הריפוד שהוא חומר הגלם- ממה עשויה הכורסא שלכם? לבחירה הזאת עלולות להיות השלכות בפרט אם יש ילדים קטנים בבית או אפילו אותה כורסא שתבחרו תתמקם בחדר הטלוויזיה או אפילו במרפסת שלכם. חומר גלם ושוב בחירת חומר גלם שיספק את התשובה לתוצר מושלם לטווח הארוך. כמו כן חשוב ביותר לבחור חומר גלם רחיץ, אחד כזה שאפשר לנקות ויישאר למשך זמן ארוך ביותר לדבר המושלם מבלי לפגוע בצורה העיצובית ומבלי לגרוע מהפרקטיקה שלו.

רוצים לקבל עוד אינפורמציה?

מוזמנים להכנס לאתר של דיבאני סנטר.